Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į nMo.lt - seniausią pro-wrestling'o forumą Lietuvoje!

Šis forumas yra skirtas PW (profesionaliųjų imtynių) ir MMA (mišriųjų kovos menų) diskusijoms. Čia Jūs rasite naujienas iš WWE, TNA, UFC ir kitų organizacijų, naujausius rezultatus, įvairias nuotraukas, wrestler'ių biografijas, sporto totalizatorius, daug naudingų straipsnių ir, žinoma, bendraminčių, su kuriais galėsite bendrauti ir dalintis nuomonėmis. Taip pat, čia rasite įvairių failų - nuo dainų iki šviežiausių PW match'ų bei MMA kovų. New Maniacs Order - su Jumis nuo 2005 metų!

Jei esate nMo narys, tai prisijunkite čia, o jei ne, tada užsiregistruokite mūsų forume!

Olimpieciai MMA sporte


Temoje atsakymų: 13

#1
`MalioK`

    ★ BILL 2 : 1 BROCK ★

  • Administratoriai
  • Pranešimai: 7331
34
Taigi uzvakar buvo paskelbtas artejantis Hidehiko Yoshidos pasitraukimas is misriu kovos menu ringo (CIA) - vieno is sekmingiausiu olimpieciu MMA istorijoje - be to uz poros dienu ivyks 2010 metu Ziemos Olimpiniu Zaidyniu atidarimas. Sia proga nusprendziau aprasyti kokie butent Olimpiniai medalistai bei zaidyniu daliviai buvo zenge i MMA pasauli, kokiose organziacijuose kovojo ir kokios sekmes sulauke. Dideliai daliai sios temos medziaga emiau is Wrestlign Observer Newsletter redaktorius Dave Meltzer, kuris savo eile gavo pagalbos is David Wallechinsky, Dan Gable Imtyniu Muzejaus atstovo Mike Chapman bei imtyniu istoriko Steve Yohe.
Bendrai pastebesite, kad medaliai ir Olimpine slove mazai jei isvis kazka reiskia zengiant i MMA kovas, nebent padidina tavo verte rinkoje atliginimo atzvilgiu. Svarbu pamineti, kad daug siu "perbegimu" ir ivyko del potencialiai riebaus uzdarbio - pavyzdziui siandien JAV garantoja $250,000 uz aukso medali 2012 metu Londono zaidynese, $50,000 uz sidabra bei tik $25,000 uz bronza (uz pergales Pasaulio cempionate tos sumos keleta kartu mazesnes). Kad gauti betkokia is siu treju medaliu reikia paguldyti metu metus sunkaus darbo, pasisventimo, is esmes kuklaus egzistavimo deka, pastatito aplink savo disciplina/sporta. To paciu metu, stambios MMA organizacijos, ypac Japonijoje, kurios siekia pritraukti ziurovu susidomejima deda ant stalo milzinisksu pinigus, atskirais atvejais, siekiancius milijonus $ uz viena kova. Daug siandienos MMA legendu savo metu, kai NHB/MMA versle nebuvo net dalies tu pinigu, kurie supa sporta siandien, pradejo savo MMA karjeras kad finansoti savo Olimpines svajones (pvz. Coleman ir Couture).



Siai dienai yra tik 12 Olimpiniu aukso medalistu, kurie turejo MMA kovas.
    Nuotrauka


  • Nuotrauka Hidehiko Yoshida (9-8-1)
    - Auksas, dziudo, 1992 metai (Barselona)
    Sekmingiausias is visu "auksiniu" olimpieciu, kuris pasieke legendinio statuso japonu MMA rinkoje kai sportas buvo populiarus salyje su PRIDE FC organizacijso sprogimu. Jo kovos pries Royce Gracie, Naoya Ogawa, Rulon Garden ir Satoshi Ishii iena i Japonijos visu laiku ziuriamiausiu kovu Top 15 sarasa. Itikinamumo jo karjerai suteikia pergales pries Don Frye (kai tai kaza reiske), Kiyoshi Tamura ir Mark Hunt bei jo du konkurecingi pralaimejimai Wanderlei Silvai, kur ju 2003 metu susitikimas tapo geriausia WON metu kova. Net 2009 metu pabaigoje Hidehiko turejo ka pasiuliti jaunam (ir zaliam) Satoshi Ishii.

    Nuotrauka


  • Nuotrauka Makoto Takimoto (6-5-0)
    - Auksas, dziudo, 2000 metai (Sidnejus)
    Nelabai reiksminga, bet bent jau aktivi MMA karjera. Takimoto laiko pergales pries populiaruji korejeti Dong Sik Yoon ir buvusi UFC Middleweight Championa Murilo Bustamante ir buvo pirmas kas pakiso pagali janam ir to metu perspektiviam Zelg Galesic, iteikdamas jam "L", kroato PRIDE FC debiute. Kaip ir daugelis kitu dziudoistu pasinerusiu i sporta, Makoto trenerojasi Yoshidos stovykloje.

    Nuotrauka


  • Nuotrauka Satoshi Ishii (4-1-0)
    - Auksas, dziudo, 2008 metai (Pekinas)
    Geidziamiausias 2009 metu laisvas agentas. Ishii tapo salies didvyriu 2008 metais, kai Pekino Olimpiadoje vienintelis atnese savo saliai aukso medali sunkiausioje svorio kategorijoje. Budamas laisvas agentas ji sieke pasirasyti ne tik Japonijos DREAM (FEG) ir Sengoku (WVR) organziacijos, bet ir amerekeciu UFC. Jei tiketi gandams, Ishii buvo pasiulitas bendros �500 milijonu (apie $6 milijonu) vertes kontraktas is DREAM, bet Satoshi gavo dar patrauklesni, finansiskai, pasiulima is Sengoku. Taigi ziuriamiausioje Dynamite!! 2009 kovoje, kuri gavo 24.3 televizijos reitinga, jis susitiko si kitu dziudo aukso medalistu Hidehiko Yoshida, kuriam palaimejo nuobodzia kova.

    Nuotrauka


  • Nuotrauka Kevin Jackson (4-2-0)
    - Auksas, laisvosios imtynes, 1992 metai (Barselona)
    Titulas kuri mes siandien zinome kaip UFC Light Heavyweight Championship buvo sukurtas 1997 metais UFC Middleweight Championship pavadinimu (svoriui iki 200 lbs) ir pagal tometines UFC vadovybes (SEG) planus, butent sis olimpietis turejo tapti pirmu championu. Deja arba laimei, kaip zinome, jis buvo submittintas per 16 sekundziu Frank Shamrocko, kuris nuo tos dienos pradejo dominojanti karalaivima siame UFC divizione. Kevin turejo buti UFC veidu ir parodyti, kad siame sporte, kuris to metu buvo JAV senato (specifiskai John McCain) taikiniu ir stumiamas is televizijos, rungesi Olimpinio kalibro atletai. Planas neisdege, o 1998 metais Jacksonui buvo pasakyta, kad jei jis nebaigs kovoti siame prastos reputacijos "murziname" sporte, tai jis praras savo Olimpinio imtyniu trenerio darba, taigi Kevin buvo priverstas pasitraukti is MMA. Jo 1998 metu UFC susitikimas su Jerry Bohlander buvo pripazintas gerciausia WON metu kova.

    Nuotrauka


  • Nuotrauka Pawel Nastula (3-4-0)
    - Auksas, dziudo, 1996 metai (Atlanta)
    Idomu pamineti, kad Olimpiniu Zaidyniu finale, kur jis laimejo auksa, Pawel nugalejo irgi busima MMA kovotoja Min Soo Kim (pirma Brock Lesnar auka misriuose kovos menuose). Jei bandyti apibrezti Nastulos vaidmeni PRIDE FC organizacijoje, tai tinkami zodziai butu elite can, t.y. jei atmesti nemalonu lenko grizima i sporta 2008 metais, jo pralaimejimai buvo tik gerbiamiems sunkiasvoriams kaip Josh Barnett, Antonio Rodrigo Nogueira ir Aleksander Emelianenko. Vienintele Pawel pergale sporte buvo pries Edson Drago (pirmas brazio "L"), su kurio jis lengvai susitvarke.

    Nuotrauka


  • Nuotrauka Ray Mercer (1-0-0)
    - Auksas, boksas, 1988 metai (Seulas)
    Merciless buvo ne tik olimpietis, bet ir veliau turejo paliginamai sekminga profesionalaus bokso karjera, kur laike WBO Heavyweight Championship dira bei buvo zenges i ringa pries vardus kaip Wladimir Klitchko, Lennox Lewis ir Evander Holyfield. Aisku, kaip zinome, profesionalus boksas daznai palieka savo buvusius championus nepavidetinoje finansineje padetyje, kai ateina amzius pasitraukti - tokioje situacijoje atsirado ir Ray. Taigi 2007 metais Mercer sutiko kovoti pries irgi nepatirusi Kimbo Slice parodomojoje MMA kovoje ir greitai pralaimejo nuo dusinimo. Praeitais gi metais jis turejo tapti "grizimo/apsilimo" kova buvusiam du kartus UFC Heavyweight Championui Tim Sylvia, bet brutaliai ir gedingai knockoutavo The Main-iac per 9 sekundes.

    Nuotrauka


  • Nuotrauka Kenny Monday (1-0-0)
    - Auksas, laisvosios imtynes, 1988 metai (Seulas)
    - Sidabras, laisvosios imtynes, 1992 metai (Barselona)
    Zmogus laikomas savotiska JAV imtyniu legenda. Tai vienintelis aukso medalsitas, kuris yra laimejes stambios MMA organizacijos titula, kai 1997 metais jis TKO'ino John Lewis, kad pasiimti EFC Welterweight Championship. Priminsiu, kad tais metais Extreme Fighting Championship buvo stambiausias UFC konkurentas Siaures Amerikos rinkoje. Kai organizacija zlugo, Kenny buvo pagautas i Matt Hume submissiona viename grappling matche ir tai atmuse jo nora toliau dalivauti MMA sporte.

    Nuotrauka


  • Nuotrauka Rulon Gardner (1-0-0)
    - Auksas, graiku-romenu imtynes, 2000 metai (Sidnejus)
    - Bronza, graiku-romenu imtynes, 2004 metai (Atenai)
    Vienas is daugiausiai demesio sulaukusiu MMA debiutu. Sidnejaus 2000 metu Olimpiadoje sis zmogus padare neimanoma ir finaliniame matche nugalejo legendini rusa Aleksandra Karelina (FILA organizacijios priopazintas geriausias XX amziaus graiku-romenu imtynininkas), kuris nebuvo pralaimejes matcho tarptautinese varzybuose nuo pat 1987 metu ir, is tu trilikos metu, sesius metus nebuvo pralaimejes nei tasko. Ta Gardnero pergale iki siol yra laikoma vienu didziausiu, jei ne didziausiu upset graiku-romenu imtiniu istorijoje. 2004 metais Rulon buvo suviliotas PRIDE FC kovai pries kita aukso medalista (tik dziudo sporte), Hidehiko Yoshida. Organizacija tikejosi, kad Yoshida lengvai pagaus imtyninika i lauzima arba dusinima, bet Rulon laimejo kova savo prasto bokso pagalba, neleisdamas japonui perkelti kova i parteri. Susitikimas iki siol yra №6 ziuriamiausia kova Japonijoje.

    Nuotrauka


  • Nuotrauka Mark Schultz (1-0-0)
    - Auksas, laisvosios imtynes, 1984 metai (Los Andzelas)
    Mark ir jo brolis Dave yra laikomi sekmingiausia broliu imtyninku pora JAV istorijoje - salyje nera kitos broliu kombinacijos, kurie turetu didesni bednra NCAA, Pasaulio ir Olimpiniu titulu skaiciu. Kaip MMA gerbejas Mark 1996 metais atejo pasiziureti UFC 9: Motor City Madness rengini. Ta geguzes 17 diena po daktaru apziuros UFC atstovai suzinojo, kad kovotojas Dave Beneteau slepe rankos trauma ir negales kovoti pries Gary Goodridge. Schultz sutiko paimti sia kova ir nugalejo Gary. Tokiame staigiame debiute jam padejo ne tik imtyniu igudziai - praeityje Mark buvo submittintas Rickson Gracie ir tai paskatino olimpieti treneruotis Jiu Jitsu discilpinoje. Organizacija turejo daug vilciu Schultzui, bet velgi del tometinio sporto ivaizdzio Brigham Young University pagarsino Markui, kad jis bus atleistas kaip treneris, jei dar karta kovos.

    Nuotrauka


  • Nuotrauka Karam Ibrahim Gaber (0-1-0)
    - Auksas, graiku-romenu imtynes, 2004 metai (Atenai)
    Didziausias provalas is visu olimpiniu aukso medalistu. Kai 2004 metais sis egiptietis absoliuciai sunaikino visa savo opozicija po keliui i Olimpini auksa, zmones negalejo liautis stebetis jo dominojanciu pasirodimu - Karam mete pasaulio championus kaip mokinukus. Tais metais Atenuose Gaber buvo placiai laikomas geriausiu imtininku nepriklausomai nuo stiliaus arba svorio. Manoma, kad tai geriausias imtininkas kada nors zenges i MMA savo pike. Deja, Karam ruosesi tik pora savaiciu savo K-1 Premium 2004 Dynamite!! debiutui ir kovoje nusprende ne imtiniauti, o boksoti su Kazuyuki Fujita. Rezultate jis buvo brutaliai knockoutuotas per 01:07 minutes ir daugiau niekad nekovojo.

    Nuotrauka


  • Nuotrauka Istvan Majoros (0-1-0)
    - Auksas, graiku-romenu imtynes, 2004 metai (Atenai)
    2006 metais, savo populiarumo pike, KID tevas priverte savo sunu baigti MMA karjera, kadangi jam tai atrode gedinga ir nemate misriu kovos metu kaip sporto - Yamamoto tevas sieke, kad Norifumi pasistengtu laimeti Olimpini auksa. Bet KID buvo labai reikalingas organizacijai TV reitingams, taigi, kad suvilioti ji ir suminkstinti jo teva, jie pasiule Norifumi milziniska pinigu suma ir parinko jam ipatinga oponenta. Istavan 2004 metais laimejo Olimpini auksa graiku-romenu imtyniuose ir 2006 metu Pasaulio Taure tame svoryje, kuriame tektu varzytis Yamamoto. Norifumi imtiniu igudziu uzteko tam, kad laikyti kova ant koju - ketvirtoje kovos minuteje KID nuleido kelia i Majoros kepenys ir oponentas krito. Norifumi galejo pratesti puolima su smugiais, bet nenorejo daryti daugiau zalos, manydamas kad referee baigs kova - deja, referee neskubejo ir Yamamoto teko nuleisti dar keleta lietu smugiu (is pagarbos savo oponentui), kai referee pagaliau sustabde matcha.

    Nuotrauka


  • Nuotrauka Andrzej Wroński (0-1-0)
    - Auksas, graiku-romenu imtynes, 1996 metai (Atlanta)
    - Auksas, graiku-romenu imtynes, 1988 metai (Seulas)
Tarp sidabra laikanciu sportininku daugiausiai demesio vertas Matt Lindland, kuris kartu su Hidehiko Yoshida gali buti svarstomas kaip vienas is (dveju) sekmingiausiu Olimpiniu medalistu MMA sporte. Savo laiku The Law buvo laikomas "nekarunuotu" (nes organizacija to momentu neturejo funkcianojancio 185 svaru titulo) UFC Middleweight Championu. Aisku, supratimas "sekmingiausias" nereiskia "geriausiai uzdirbantis", nes is sidabro medalistu tai yra Japonijos pro-wrestlingo ir MMA zvaigzde Naoya Ogawa (kuris jau baige savo misriu kovos menu karjera ir sio metu dirba PW versle). Pavyzdziui savo 2005 metu kovoje pries Yoshida, Ogawa uzsidirbo $2 milijonus (kaip ir Hidehiko) - tam momentui tai buvo didziausia "pinigine" MMA istorijoje. Tarp kitu vardu Townsend Saunders, kaip ir auksciau minetas Kevin Jackson, buvo UFC vadovybes (SEG) bandymas pagerinti savo imidza ir buvo tikimasi, kad per UFC 16 butent jis laimes naujuteli UFC Lightweight (siandienos Welterweight) Championship dirza, bet titula pasieme Pat Miletich. Tie kas mate Rickson Gracie filma "Choke" galite prisiminti varda Todd Hays - vaikinas dalivavo Vale Tudo Japan 1995 turnyre. Tarp kitko, Todd medalis buvo laimetas ne dziudo arba imtyniu varzybuose, o ledrogiu sporte ir, skirtingai nuo kitu zmoniu siame sarase, jau po jo MMA kovos - 2002 metais. Pro-wrestlingo gerbejams galima pamineti, kad Katsuhiko Nagata yra populiaraus puroresu atstobo, buvusio IWGP Heavyweight Championo Yuji Nagatos jaunesnis brolis (jo, netingiu buti Captain Obvious). Na, o Hiroshi Izumi, kaip zinome, po milzinisko ziniasklaidos demesio, isreklamoto debiuto bei epinio isejimo padare maziau nei konkurecinga MMA debiuta per WVR: Sengoku 10 praeitais metais.
    Nuotrauka Matt Lindland (22-9-0) JAV komanda, graiku-romenu imtynes, 2000 metai (Sidnejus)

    Nuotrauka Naoya Ogawa (7-2-0) Japonijos komanda, dziudo, 1992 metai (Barselona)

    Nuotrauka Katsuhiko Nagata (6-7-2) Japonijos komanda, graiku-romenu imtynes, 2000 metai (Sidnejus)

    Nuotrauka Yoel Romero (4-0-0) Kubos komanda, laisvosios imtynes, 2000 metai (Sidnejus)

    Nuotrauka Hiroshi Izumi (4-2-0) Japonijos komanda, dziudo, 2004 metai (Atenai)

    Nuotrauka Min Soo Kim (3-7-0) Pietu Korejos komanda, dziudo, 1996 metai (Atlanta)

    Nuotrauka Sara McMann (3-0-0) JAV komanda, laisvosios imtynes, 2004 metai (Atenai)

    Nuotrauka Stephen Abas (2-0-0) JAV komanda, laisvosios imtynes, 2004 metai (Atenai)

    Nuotrauka Todd Hays (1-0-0) JAV komanda, ledrogiu sportas, 2002 metai (Solt Leik Sitis)

    Nuotrauka Aleksei Medvedev (0-0-1) Baltarusijos komanda, laisvosios imtynes, 1996 metai (Atlanta)

    Nuotrauka Matt Ghaffari (0-1-0) JAV komanda, graiku-romenu imtynes, 1996 metai (Atlanta)

    Nuotrauka Dennis Hall (0-2-0) JAV komanda, graiku-romenu imtynes, 1996 metai (Atlanta)

    Nuotrauka Townsend Saunders (0-2-0) JAV komanda, laisvosios imtynes, 1996 metai (Atlanta)

    Nuotrauka Jung Bu Kyung (0-4-0) Pietu Korejos komanda, dziudo, 2000 metai (Sidnejus)
Bronzos medalistu yra tik keturi ir, tiesa sakant, jie nera nieko pasieke MMA ringe, nebent tai, kad rado savyje drasos zengti i si sporta. Eldar Kurtanidze buvo tik dar vienas Olimpinis medalistas imtyninikas, kuris papilde Antonio Inokio protégé Kazuyuki Fujitos pergaliu stulpeli. Sio metu, kaip ir daug kitu pasirasytu, bet nepadariusiu savo MMA debiuta Olimpiniu imtyninku (Zurab Zviadauri, Georgi Gogshelidze ir Ramaz Nozadze), Eldar figuroja Sengoku Raiden Championship rosteryje.
    Nuotrauka Alexis Vila (9-0-0) Kubos komanda, laisvosios imtynes, 1996 metai (Atlanta)

    Nuotrauka Ronda Rousey (3-0-0) JAV komanda, dziudo, 2008 metai (Pekinas)

    Nuotrauka Eldar Kurtanidze (0-1-0) Gruzijos komanda, laisvosios imtynes, 1996 metai (Atlanta)

    Nuotrauka Ben Spijkers (0-2-0) Olandijos komanda, dziudo, 1988 metai (Seulas)
Nepriklausomai nuo ju sekmes Olimpinese Zaidynese, gabut stambiausi vardai MMA sporte tebuvo tik daliviai Olimpiaduose, bet neiskovojo jokiu medaliu. Pirmas UFC Heavyweight Championas, Ground-and-Pound krikstatevis, PRIDE 2000 OWGP Championas ir UFC Hall of Fameris Mark "The Hammer" Coleman uzeme tik №7 laipteli savo svorio kategorijos laisvosiuose imtynese (1992 metai Barselona). To paciu busimas Strikeforce Middleweight Championas, buves PRIDE Welterweight ir Middleweight Championas ir PRIDE 2005 WWGP Championas Dan "Dangerous" Henderson uzeme tik №10 laipteli 1992 metais Barselonoje bei tik №12 vieta 1996 metais Atenuose graiku romenu imtynese. Tarp kitu MMA kovotoju, kurie varzesi Olimpines Zaidynese rasite, siandien labai sekminga, SRC organziacijos FW diviziono kovotoja Michihiro Omigawa - tarp kitko, vienu metu Omigawa buvo paligines, kad kovoti UFC jam buvo tas pats kaip varzytis Olimpiadoje. Na ir galui galima pamineti, kad buvusi NFL zvaigzde ir zmogus kuris padare savo MMA debiuta Strikeforce narve, Herschel Walker dalivavo 1992 metu Ziemos Olimpinese Zaidynese (Albervilyje) ir uzeme №7 vieta dveju zmoniu ledrogiu sporte.
  • Hector Lombard (29-2-1)
  • Dan Henderson (28-8-0)
  • Ferrid Kheder (18-5-0)
  • Mark Coleman (16-10-0)
  • Michihiro Omigawa (12-10-1)
  • Rick Hawn (11-1-0)
  • Kazuyuki Miyata (11-8-0)
  • Ben Askren (8-0-0)
  • Daniel Cormier (8-0-0)
  • Kamal Shalorus (7-1-2)
  • Dave Beneteau (6-5-1)
  • Rhadi Ferguson (3-0-0)
  • Herschel Walker (2-0-0)
  • Giant Silva (2-6-0)
  • Dolgorsürengiin Sumiyaabazar (1-2-0)
  • Ali Ibrahim (1-3-0)
  • Corinna West (0-1-0)

Yra keleta kitu olimpieciu ir medalistu, kurie vienu metu zaide/zaidzia su mintim isbandyti savo jegas MMA ringe, bet iki siol nera to padare: Liu Deli, Zurab Zviadauri, Georgi Gogshelidze, Ramaz Nozadze, Henry Cejudo, Kurt Angle, Randi Miller, Steve Mocco, Clarissa Chun, Kyoko Hamaguchi ir Teddy Riner.

Šį pranešimą redagavo `MalioK`: 2011-08-28, 08:12


#2
BoXiX

    Bla bla bla

  • nMo nariai
  • Pranešimai: 1455
0
Chael Sonnen.

Citata

He was an NCAA All-American wrestler, two-time University National Champion in Greco Roman, and a US Olympic team alternate.

Norejau paklaust, jis nesiskaito kaip dalyvaves olimpinese?

Nuotrauka


#3
Powis

    Žalias diržas

  • nMo nariai
  • Pranešimai: 889
0
Įdomus straipsnis. Jei neklystu ir neseniai MMA debiutą padaręs Herschel Walker yra dalyvavęs olimpinėse žaidynėse. Per Strikeforce jo debiutinį filmuką rodė, kad jis atstovavo bobsley'aus komandai už JAV.

Ups, sorry, neperskaičiau eilutės apie walkerį originialiam pirmam poste...
Screenai iš to promo:

Nuotrauka
Nuotrauka

Šį pranešimą redagavo Powis: 2010-02-10, 19:44

Nuotrauka


#4
`MalioK`

    ★ BILL 2 : 1 BROCK ★

  • Administratoriai
  • Pranešimai: 7331
34

Rodyti pranešimąBoXiX, 2010-02-10, 18:14, pasakė:

Chael Sonnen.
<...>
Norejau paklaust, jis nesiskaito kaip dalyvaves olimpinese?
Ne, jis nedalivavo - Chael buvo atsarginis Olimpines komandos narys. Del tos paties priezasties nebuvau irases Randy Couture.

#5
`MalioK`

    ★ BILL 2 : 1 BROCK ★

  • Administratoriai
  • Pranešimai: 7331
34
Papildau sarasa, nes buvau visai pamirses, kad Bellator Middleweight Championas Hector Lombard (25-2-1), zmogus pradejes karjera dar 2004 metais, savo laiku kovojes PRIDE FC, sio metu pasirases su Bellator FC ir vienu metu net urejes padaryti UFC debiuta (deja, problemos su viza neleido), buvo dziudoistas, kuris varzesi 2000 metu Olimpinese Zaidynese Sidnejuje ir uzeme №5 vieta savo svorio kategorijoje. Tai labai perspektivus vaikinas, kuri tirkiausiai priziuri UFC - vieninteli jo karjeros pralaimejimai yra Gegard Mousasi (sio metu Striekforce Light Heavyweight Championas) ir Japonijos MMA legenda Akihiro Gono - abu pralaimejimai is 2006 metu pasirodimu po PRIDE FC veliava. Skanti jo kova gali ivykti geguzio 20 diena BFC XIX sudetyje pries (pagal netvirtus gandus), paskutini WEC Middleweight Championa Paulo Filho.

P.S. Jei kasnors kitas zino vardu, kurie nera pamineti pirmame poste, prasome tikslinti ir pildyti :D


#6
`MalioK`

    ★ BILL 2 : 1 BROCK ★

  • Administratoriai
  • Pranešimai: 7331
34
    Nuotrauka
Kadangi manes niekas nepapildo, pats to uzsiimsiu :o Pasirodo Paulo César da Silva, geriau zinomas kaip Giant Silva, dalivavo 1992 metu vasaros Olimpinese Zaidynese (Barselonos mieste, Ispanija) kaip Brazilijos basketbolo komandos zaidejas - bendrai komanda uzeme №5 vieta (random fact: Lietuva tais metais pasieme bronza). Taigi kaip Herschel Walker (ledroges) ir Todd Hays (ledroges), Silva yra tik trecias zmogus musu sarase, kuris dalivavo ne kovinio sporto sakoje kaip dziudo, imtynes arba boksas. Priminsiu, kad sis milzinas atkeliavo i PRIDE FC bei K-1 ringus, kur surinko 2-6 MMA recorda, is pro-wrestlingo pasaulio: Silva dirbo WWF (Amerika), NJPW (Japonija), CMLL (Meksika) ir kituose organizacijuose.

#7
`MalioK`

    ★ BILL 2 : 1 BROCK ★

  • Administratoriai
  • Pranešimai: 7331
34
Kolkas jis dar nepadare savo debiuto, bet galima pradeti stebeti Stephen Abas, kuris pasirase dveju kovu kontrakta su Tachi Palace Fights organizacija, kur kovos 135 lbs (bantamweight) svorio kategorijoje. Sis 32 metu vaikinas turi labai sekminga megeju imtyniu praeiti: trys kartus NCAA Division I Championas 125 svaruose (1999, 2001 ir 2002 metais), sidabras 2004 metu Olimpinese Zaidynese (laisvuju imtyniu 55 kg) bei baige savo koledzo metus su 144-4 recordu, kur tu paskutinius metus buvo nenugaletas. Abas yra imtyniu treneris The Arena Gym stovykloje, kur trenerojasi kovotojai kaip Diego Sanchez, Rani Yahya, KJ Noons, Fabricio Camoes ir Xande Ribeiro. Pirma Stephen MMA kova planojama geguzes 5 diena - oponentas dar nezinomas.

#8
`MalioK`

    ★ BILL 2 : 1 BROCK ★

  • Administratoriai
  • Pranešimai: 7331
34
Nedidelis Olimpinis update po temos pradzios ;)
  • 2010-02-26, dziudo olimpietis, Rick Hawn (6-0) laimejo vienbalsi teiseju sprendima po treju raundu pries Tom Gallicchio, sudetyje World Championship Fighting 9. Rick atrode prastai stovesenoje.
  • 2010-03-12, dziudo olimpietis, Hector Lombard (25-2-1) nukeliavo i Australija, kur pries can 'a Art Santore apgine savo CFC Middleweight Championship dirza su pirmo raundo 4:16 techniniu knockoutu nuo ipjovimo (tai jau sestas sekmingas ginimas). Show vadinosi CFC 12: Lombard vs. Santore. Sekancioje savo kovoje, Hector pasirodis BFC organizacijoje geguzes 13 diena, kad non-title matche (kubietis laiko Bellator Middleweight Championship) susitikti su paskutiniu WEC Middleweight Championu Paulo Filho.
  • 2010-03-25, imtyniu olimpietis, Daniel Cormier (2-0) preliminarioje ShoMMA 7: Strikeforce Challengers kovoje per 1:19 laiko suvalge mazai zinoma John Devine. Priminsiu, kad Daniel buvo 2008 metu JAV imtyniu Olimpines komandos kapitonas, o sio metu trenerojasi su American Kickboxing Academy stovykla.
  • 2010-04-15, imtyniu olimpietis, Ben Askren (4-0) laimejo BFC XIV sudetyje pries Ryan Thomas, kai referee padare ginciotina sprendima sustabdyti kova su technical submission pirmo raundo 2:40. Taip, su pergale ketvirtfinalyje, Ben prasimusa i Bellator 170 svaru turnyro pusfinali.
  • 2010-04-17, imtyniu olimpietis, Dan Henderson (25–8) pralaimejo savo debiuta Strikeforce organziacijoje, kai numete Strikeforce Middleweight Championui Jake Shields penkiu raundu vienbalsi teiseju sprendima. Dan ejo kaip tvirtas favoritas i kova, bet stebetinai buvo bejegis pries Jake takedownus, pradedant antru raundu.
Pastabos: Kovo 20 diena Olimpinis dziudo aukso medalistas Satoshi Ishii (0-1) turejo megeju MMA kova, t.y. kuri nebus iskaiciota i jo profesionalu MMA recorda, Havajuose pries kovotoja Sanae Pagufio, kuri nugalejo per 2:50 su alkunes lauzimu (armbar) pirmame raunde su X-1 organizacija. Taip pat, balandzio 16 diena savo antra MMA matcha turejo kovoti bokso Olimpinis aukso medalistas Ray Mercer (1-0). Buvo planojama, kad jis susitiks su Bobby Green sudetyje pavadinimu King of the Cage: Bad Boys II, bet del traumu Ray pasitrauke.


#9
`MalioK`

    ★ BILL 2 : 1 BROCK ★

  • Administratoriai
  • Pranešimai: 7331
34
Taigi sestas mano postas is eiles sioje temoje - menesinis Olimpinis update.
  • 2010-04-25, dziudo aukso medalistas, Hidehiko Yoshida (9-8-1) pralaimejo vienbalsi soniniu teiseju sprendima (Unanimous Decision) savo ilgalaikiam mokiniui Kazuhiro Nakamurai. Kova ivyko specialiame Yoshidos atsisveikinimo, t.y. isejimo i MMA pensija, sudetyje pavadinimu ASTRA. Hidehiko savo laiku buvo didziausia PRIDE FC zvaigzde - kalbama, kad, uz mazdaug metu, Yoshida planoja grizti i dziudo varzybas.
  • 2010-04-25, dziudo olimpietis, Michihiro Omigawa (10-8-1) nugalejo amerikieti Micah Miller su 15 minuciu Unanimous Decision, tame paciame ASTRA rengenyje. Sekme toliau lidi japona 2010 metuose po ypatingai sekmingu 2009 metu, kur jis, the ultimate underdog vaidmenyje, beveik laimejo Sengoku 145 svaru Grand Prix. Priminsiu, kad Micah yra UFC lengvasvorio, Cole Miller brolis.
  • 2010-05-15, dziudo aukso medalistas, Satoshi Ishii (1-1-0) gavo savo pirma profesionalaus MMA pergale kai pirmo raundo 02:42 surakino armbar ant Tafa Misipati. Kovai ivyko mazos Naujosios Zelandiojos kompanijos sudetyje pavadinimu X-polsion: New Zealand vs. Japan. Kovotojas, kuri, vienu metu, sieke pasirasyti UFC ir del kurio piniginemis kovojo SRC bei DREAM, siandien kovoja mazuose Havaju ir Naujosios Zelandijos organizacijuose, rinkdamas patirti.




  • 2010-05-13, dziudo olimpietis, Hector Lombard (26-2-1) per 00:06 sekundes knockoutavo buvusi UFC kovotoja Jay SIlva. Kova ivyko Bellator Fightinhg Championships XVIII sudetyje, bet Hector negine savo Bellator Middleweight Championship titulo, kadangi privilegiaj kovoti del dirzo gaus tik antro sezono BFC middleweight turnyro nugaletojas. Priminsiu, kad Lombard ta vakara turejo kovoti pries paskutini WEC Middleweight Championa Paulo Filho, bet pastarasis eilini karta turejo "problemas su viza" ir negalejo atvykti i JAV, taigi jo vieta paeme Silva.




  • 2010-05-05, imtyniu sidabro medalistas, Stephen Abas (1-0-0) padare sekminga, bet nelabai ispudinga MMA debiuta bantamweight divizione, paimdamas treju raundu Majority Decision pergale pries Sam Stevens-Milo, kuris ejo i kova su 1-5 recordu sporte. Kovai ivyko TPF 4: Cinco de Mayhem sudetyje (Tachi Palace Fights). Abas, buvves trys kartus NCAA DIvision I CHampionas, dominavo pirma kovos raunda, bet susidure su problemomis antrame ir treciame.


#10
`MalioK`

    ★ BILL 2 : 1 BROCK ★

  • Administratoriai
  • Pranešimai: 7331
34
Menesinis Olimpinis update.
  • 2010-05-20, imtyniu olimpietis, Ben Askren (6-0-0) laimejo vienbalsi teiseju sprendima (po treju raundu) rematche su Ryan Thomas (11-5-0) - si kova buvo Bellator FC antro sezono welterweight turnyro pusfinalis. Priminsiu, kad pirma ju kova, t.y. turnyro pusfinalyje baigesi po abejotino teiseju [technical submission] isikisimo, kai Ben turejo surakinta guillotine dusinima, bet Ryan nepasidave. Thomas ir Askren rematchas buvo padaritas, kai Ben pusfinalio oponentas, Jim Wallhead, nesugebejo atvikti i kova is Anglijos del ugnikalnio issiverzimo. Kova ivyko Bellafor FC XV sudetyje.
    2010-06-17 diena Ben Askren laimejo dar viena kova, kai BFC lengvasvoriu turnyro finale nugalejo kita kylanti 170 svaru divizione kovotoja, Dan Hornbuckle (21-3-0). Kova ivyko Bellator Fighting CHampionships XXII sudetyje. Su pergale turnyre, Ben iskovojo teise susitikti Bellator Welterweight Championu Lyman Good kovoje del titulo.
  • 2010-05-21, graiku-romenu imtyniu sidarbo medalistas, Matt Lindland (22-7-0) po prastu 2009 metu, kur jis pralaimejo dvi kovas Vitor Belfort ir Ronaldo de Souza, pagaliau grizo i pergaliu kelia su "W" pagrindineje ShoMMA 8: Strikeforce Challengers sudeties kovoje pries Kevin Casey (3-2-0). Trecias raundas 03:41 laiku. Deretu laukti The Law grizimo i pagrindinius Strikeforce show.
  • 2010-05-29, imtyniu olimpietis, Kazuyuki Miyata (9-7-0) pratese savo pergaliu serija, su ketvirta pergale is eiles, kai DREAM.14 sudetyje nugalejo DEEP Featherweight Championa Takafumi Otsuka (10-5-1) su soniniu teiseju Split Decision po triju pilnu raundu.
  • 2010-06-05, dziudo olimpietis, Rick Hawn (7-0-0) tesia savo zygi po mazasias JAV organizacijas, si karta paimdamas TKO pergale Triumph 2: Inferno sudetyje pries Dennis Olson (11-5-0) antrame raunde 02:02 laiku.


#11
Fortaz

    WHAT?

  • Administratoriai
  • Pranešimai: 6163
14
Senai buvo update, tai keliu as:

Yoel Romero (2-0) nugalejo Michał Fijałka (6-2), o eigoje istrauke stai toki TD (prisegu)

Yoel 2000 Sidnejaus olimpiadoje freestyle 85 kg wrestlinge pasieme sidabro medali, atstovaudamas Kubai :D

Pridėtas failas(-ai)



Nuotrauka
Nuotrauka


#12
`MalioK`

    ★ BILL 2 : 1 BROCK ★

  • Administratoriai
  • Pranešimai: 7331
34
Kagi, pries mazdaug metus Fortaz "atrado" 2000-uju metu Olimpini sidabro medalista imtyniuose Yoel Romero Palacio ir dabar mes zinome, kad jis pasirase su Strikeforce (H)
Turiu pasakyti, kad vaikinas mane domina ir jei ne kolega, tai nebuciau taip suintriguotas jo artejanciu big show debiutu. Yoel kovos Rugsejo 10 diena ir turi visai rimta isbandyma - kubietis susitiks su Rafael "Feijao" Cavalcante, kuris grista, t.y. jo pirma kova, po savo Strikeforce Light Heavyweight Championship praradimo Dan Henderson metu pradzioje. Yoel turi tik 4 kovas pries can'us, bet visus baige su (T)KO, tris is kuriu pirmame raunde.


#13
`MalioK`

    ★ BILL 2 : 1 BROCK ★

  • Administratoriai
  • Pranešimai: 7331
34
Pries savaite gavome tik 12-ta Olimpini aukso medalista zengusi i MMA pasauli. Rugpjucio 20 diena Kosalino mieste ringe susitiko 1996 metu dziudo aukso medalistas Paweł Nastula ir 1988 bei 1996 metu graiku-romenu imtyniu aukso medalistas Andrzej Wroński. Pawel (41 metai) yra pakamai gerai zinomas PRIDE FC veteranas, buves Pasaulio ir Europos dziudo championas, 1995 ir 1997 metu pripazintas Lenkijos Metu Sportininku ir laiko 5 klases Lenkijos Atgimimo Ordina (Kavalerio Kryzius). Andrzej Wroński (45 metu) yra buves Pasaulio ir Europos graiku-romenu imtyniu championas, 1994 metu pripazintas Lenkijos Metu Sportininku ir laiko 3 klases Lenkijos Atgimimo Ordina (Komandoro Kryzius).


    Ne į temą
    Vardijant ju titulus norisi padaryti pora pastabu. Pirma pozitivi, t.y. Lenkijos Metu Sportininkas yra pakankamai prestiziskas titulas dalinamas laiksrascio "Przegląd Sportowy" (seniausias ir didziausias sporto laiksrastis salyje) ir, mano paties nuostabai, net Mariusz Pudzianowki nei karto nebuvo isrinktas siai garbei. Kita pastaba, tai Andrzej yra du kartus Olimpinis aukso medalistas graiku-romenu imtyniuose tik todel, kad 1988 metais Zaidynese pirma karta buvo isteigtas naujas super heavyweight 130+ kg divizionas, o heavyweight divizionas tapo su 130 kg kepure. Ta Seulo zaidyniu naujove isskire Wronski nuo issigimelio zinomo kaip Aleksandras Karelinas, kuris 1988 metai atvaziavo i savo pirma Olimpiada ir varzesi tarp super sunkiasvoriu :)

Sis Nastulos ir Wronskio susitikimas buvo tik trecia kova MMA istorijoje tarp dveju aukso medalistu. Pirmos dvi kovos:

  • Hidehiko Yoshida vs. Rulon Gardner (PRIDE Shockwave 2004)
  • Hidehiko Yoshida vs. Satoshi Ishii (Dynamite!! 2009)
Kova buvo "Wieczór Mistrzów" (Champions Nights) sudeties main eventu ir Nastula nugalejo Andrzeja su R1 01:09 techniniu knockoutu. Siaip istoriskai idomu, kad Hidehiko ir Rulon kovoje stovesena laimejo graiku romenu imtyninkui jo "W" pries dziudoista, o po sesiu metu tas pats strikingas laimejo dziudoistui Nastulai kova pries graiku-romenu imtyninka Wronski - abejuose kovuose buvo Olimpinio aukso medalio kalibro grappler'iai, kurie neturejo veiksmo parteryje :) Cia pati kova:



#14
Fortaz

    WHAT?

  • Administratoriai
  • Pranešimai: 6163
14
Bwllator 51:
Spoiler'is


Nuotrauka
Nuotrauka






Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0